Tripp Lite SRVRTBAR48 rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRVRTBAR48
- EAN: 0373321783748 0037332178374
Tripp Lite SRVRTBAR48, Svart, 2 styck, 2,27 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRVRTBAR48. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 2 styck. Vikt: 2,27 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 48U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 221 mm |
| Låddjup | 2298,7 mm |
| Höjd | 134,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,35 kg |
| Bredd | 117,1 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 2197,1 mm |
| Vikt | 2,27 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 221 mm |
| Låddjup | 2298,7 mm |
| Höjd | 134,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,35 kg |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332178371 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 706,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 2329,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 690,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 160,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |