Tripp Lite P581-010-VGA-V2 videokabeladapter 3,05 m DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P581-010-VGA-V2
- EAN: 0037332191946
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P581-010-VGA-V2, 3,05 m, DisplayPort, VGA, Hankoppling, Hankoppling, Nickel/Guld
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Displayport 1.2 To Vga Active |
W128431096 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
Description
Tripp Lite P581-010-VGA-V2. Kabellängd: 3,05 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: VGA. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 558,8 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 609,6 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 558,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 609,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,01 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191943 |