Tripp Lite P581-003 videokabeladapter 0,9 m DisplayPort DVI-D Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P581-003
- EAN: 0037332213563
Tripp Lite P581-003, 0,9 m, DisplayPort, DVI-D, Hankoppling, Hankoppling, 1920 x 1200 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P581-003. Kabellängd: 0,9 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DVI-D. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,9 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DVI-D |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,35 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213560 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |