Tripp Lite P130-000 kabelomvandlare (hane/hona) DVI-D HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P130-000
- EAN: 0100177522296 0373321258970 01 ...1258970 0182682312500 0115970772373 0037332125897 0163120737680 0803983010499 0168141211263 0611102002573 0037332200358 0999998382499 0807320266754 6213759715765more
Tripp Lite P130-000, DVI-D, HDMI, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P130-000. Anslutning 1: DVI-D, Anslutning 2: HDMI, Plätering på anslutningskontakter: Guld. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | DVI-D |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 55,9 mm |
| Djup | 58,4 mm |
| Höjd | 22,9 mm |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 152,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 370 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 350,5 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332125894 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 8525,50,3035 |