Tripp Lite P131-000-A kabelomvandlare (hane/hona) HDMI 3.5MM; HD15; MICRO-USB B Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P131-000-A
- EAN: 0037332205780
Tripp Lite P131-000-A, HDMI, 3.5MM; HD15; MICRO-USB B, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P131-000-A. Anslutning 1: HDMI, Anslutning 2: 3.5MM; HD15; MICRO-USB B. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | 3.5MM; HD15; MICRO-USB B |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 120 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332205787 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,69,8000 |