Tripp Lite P116-003-HD-U videokabeladapter 1 m Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P116-003-HD-U
- EAN: 0037332189400
Tripp Lite P116-003-HD-U, 1 m, 1080p, Svart, 24 bit, Vietnam, 154,9 mm
Offer details
Description
Tripp Lite P116-003-HD-U. Kabellängd: 1 m, Videolägen som stöds: 1080p, Produktens färg: Svart. Förpackningens bredd: 154,9 mm, Låddjup: 89,9 mm, Höjd: 30 mm. Ytterförpackningens bredd: 320 mm, Ytterförpackningens längd: 169,9 mm, Ytterförpackningens höjd: 100,1 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1 m |
| Produktens färg | Svart |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Färgdjup | 24 bit |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 154,9 mm |
| Låddjup | 89,9 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 154,9 mm |
| Låddjup | 89,9 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 320 mm |
| Ytterförpackningens längd | 169,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 100,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189407 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |