Tripp Lite P136-06N-HDV-4K dockningsstationer för bärbara datorer Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P136-06N-HDV-4K
- EAN: 0780746138853 0037332190840
Tripp Lite P136-06N-HDV-4K, Svart, Vietnam, 3840 x 2160 pixlar, 45,7 mm, 86,4 mm, 15,2 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P136-06N-HDV-4K. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Vietnam. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar. Bredd: 45,7 mm, Djup: 86,4 mm, Höjd: 15,2 mm. Förpackningens bredd: 140 mm, Låddjup: 100,1 mm, Höjd: 23,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 294,9 mm, Ytterförpackningens längd: 134,9 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Grafiken | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 45,7 mm |
| Djup | 86,4 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190847 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 940 g |
| Ytterförpackningens längd | 134,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 119,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 294,9 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 940 g |
| Ytterförpackningens längd | 134,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 119,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 294,9 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |