Tripp Lite P134-06N-VGA videokabeladapter 0,15 m DisplayPort VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P134-06N-VGA
- EAN: 0163120313297 0763615943079 03 ...5943079 0373321591510 0151903092712 0132017629001 0971471746240 0611101534419 0168141366154 0037332159151 0027242628618more
Tripp Lite P134-06N-VGA, 0,15 m, DisplayPort, VGA (D-Sub), Hankoppling, Honkoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite P134-06N-VGA. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 30 g, Bredd: 38,1 mm, Djup: 41,9 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Bredd | 38,1 mm |
| Djup | 41,9 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 350 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332159158 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |