Tripp Lite P131-06N-2VA-U bilddelare VGA 2x VGA
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P131-06N-2VA-U
- EAN: 0037332196583
Tripp Lite P131-06N-2VA-U, VGA, 2x VGA, HDMI, Svart, 0,15 m, 1920 x 1440
Offer details
Description
Tripp Lite P131-06N-2VA-U. Video porttyp: VGA, Video UT: 2x VGA, Anslutning: HDMI. Produktens färg: Svart, Kabellängd: 0,15 m, Grafikupplösningar som stöds: 1920 x 1440. Förpackningens bredd: 203,2 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 50,8 mm. Ytterförpackningens bredd: 154,9 mm, Ytterförpackningens längd: 454,7 mm, Ytterförpackningens höjd: 215,9 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Videoportar mängd | 2 |
| Video porttyp | VGA |
| Ljudportar mängd | 2 |
| Video UT | 2x VGA |
| Anslutning | HDMI |
| Kabellängd | 0,15 m |
| Egenskaper | |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1440 |
| HDCP | Ja |
| Strömlysdiod | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Kabellängd | 0,15 m |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Strömtillförsel | |
| USB-ström | Ja |
| Förpackning | |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1440 |
| HDCP | Ja |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| Indikation | |
| Strömlysdiod | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Video UT | 2x VGA |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Ljudutgång | 2x 3.5mm |
| Vikt & dimension | |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 154,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 454,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 215,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,09 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332196580 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |