Tripp Lite P137-06N-VGAB videokabeladapter 0,15 m Mini DisplayPort VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P137-06N-VGAB
- EAN: 0037332210579
Tripp Lite P137-06N-VGAB, 0,15 m, Mini DisplayPort, VGA (D-Sub), Hankoppling, Honkoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite P137-06N-VGAB. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: Mini DisplayPort, Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: CE, FCC. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | CE, FCC |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 300 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210576 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |