Tripp Lite P134-06N-VGA-BP videokabeladapter 0,15 m DisplayPort VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P134-06N-VGA-BP
- EAN: 0037332237712
Tripp Lite P134-06N-VGA-BP, 0,15 m, DisplayPort, VGA (D-Sub), Hankoppling, Honkoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite P134-06N-VGA-BP. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: CE, FCC, REACH. Kabeldiameter: 6 mm, Vikt: 100 g. Förpackningens bredd: 279,9 mm, Låddjup: 249,9 mm, Höjd: 150,1 mm. Antal per förpackning: 50 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Kontaktens material | Polyvinyl chloride (PVC) + Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| DisplayPort-version | 1.1a |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Konverteringstyp | Aktiv videokonverterare |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Ferritpärla | Nej |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 279,9 mm |
| Låddjup | 249,9 mm |
| Förpackningens höjd | 150,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,75 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 279,9 mm |
| Låddjup | 249,9 mm |
| Förpackningens höjd | 150,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,75 kg |
| Antal per förpackning | 50 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 50 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 519,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 300 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332237719 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |