Tripp Lite P130-000-AUDIO bilddelare HDMI
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P130-000-AUDIO
- EAN: 0037332193193
Tripp Lite P130-000-AUDIO, HDMI, HDMI, 3840 x 2160 pixlar, Svart, 36 bit, 3840 x 2160
Offer details
Description
Tripp Lite P130-000-AUDIO. Video porttyp: HDMI, Video UT: HDMI. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Produktens färg: Svart, Färgdjup: 36 bit. Förpackningens bredd: 169,9 mm, Låddjup: 125 mm, Höjd: 59,9 mm. Ytterförpackningens bredd: 315 mm, Ytterförpackningens längd: 264,9 mm, Ytterförpackningens höjd: 190 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Videoportar mängd | 2 |
| Video porttyp | HDMI |
| Ljudportar mängd | 3 |
| Video UT | HDMI |
| Egenskaper | |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Färgdjup | 36 bit |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Förpackning | |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens bredd | 169,9 mm |
| Höjd | 59,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 260 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Färgdjup | 36 bit |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Indikation | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Video UT | HDMI |
| Ljudkanaler som stöds | 5.1 |
| Vikt & dimension | |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens bredd | 169,9 mm |
| Höjd | 59,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 260 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 315 mm |
| Ytterförpackningens längd | 264,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 190 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,92 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332193190 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |