Tripp Lite P136-06N-HV-V2 videokabeladapter 0,15 m DisplayPort HDMI/VGA Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P136-06N-HV-V2
- EAN: 0037332193216
Tripp Lite P136-06N-HV-V2, 0,15 m, DisplayPort, HDMI/VGA, Hankoppling, Honkoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite P136-06N-HV-V2. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: HDMI/VGA. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Hållbarhetscertifiering: RoHS. Förpackningens bredd: 99,1 mm, Låddjup: 121,9 mm, Höjd: 12,7 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI/VGA |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 3840 x 2160 |
| Färgdjup | 36 bit |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Uppdateringsfrekvens vid högsta upplösning | 24 hz |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | RoHS |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 121,9 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 121,9 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 255 mm |
| Ytterförpackningens längd | 119,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 115,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332193213 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |