Tripp Lite P131-06N-MICROA videokabeladapter 0,1524 m Micro HDMI HD15 Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P131-06N-MICROA
- EAN: 0373321810154 0037332181015
Tripp Lite P131-06N-MICROA, 0,1524 m, Micro HDMI, HD15, Hankoppling, Honkoppling, 3,5 mm (1/8 tum)
Offer details
Description
Tripp Lite P131-06N-MICROA. Kabellängd: 0,1524 m, Anslutning 1: Micro HDMI, Anslutning 2: HD15. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 431,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,1524 m |
| Anslutning 1 | Micro HDMI |
| Anslutning 2 | HD15 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Typ av ljudkontakt | 3,5 mm (1/8 tum) |
| Ljudkontakt | Ja |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 650 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332181012 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |