Tripp Lite P134-000 videokabeladapter 0,15 m Displayport DVI-I Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P134-000
- EAN: 0755745005130 0037332148292 01 ...2148292 0172302812558 0887504643069 0999993395029 0132017946375 0151903092675 0098594368057 0163120313242 0373321482924more
Tripp Lite P134-000, 0,15 m, Displayport, DVI-I, Hankoppling, Honkoppling, 1920 x 1200 pixlar
Offer details
Description
Tripp Lite P134-000. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: Displayport, Anslutning 2: DVI-I. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ytterförpackningens bredd: 235 mm, Ytterförpackningens längd: 205 mm, Ytterförpackningens höjd: 56,9 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | Displayport |
| Anslutning 2 | DVI-I |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 235 mm |
| Ytterförpackningens längd | 205 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 56,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 560 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332148299 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |