Tripp Lite P131-06N-MINI videokabeladapter 0,1524 m Mini HDMI VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P131-06N-MINI
- EAN: 0373321810222 0037332181022
Tripp Lite P131-06N-MINI, 0,1524 m, Mini HDMI, VGA (D-Sub), Hankoppling, Honkoppling, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P131-06N-MINI. Kabellängd: 0,1524 m, Anslutning 1: Mini HDMI, Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 431,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,1524 m |
| Anslutning 1 | Mini HDMI |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 390 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332181029 |