Tripp Lite P136-001 videokabeladapter 0,3 m DisplayPort HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P136-001
- EAN: 0037332242587
Tripp Lite P136-001, 0,3 m, DisplayPort, HDMI, Hankoppling, Hankoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite P136-001. Kabellängd: 0,3 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: HDMI. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: CE, FCC, REACH. Kabeldiameter: 5,5 mm. Förpackningens bredd: 228,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 177,8 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,3 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 30 |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Färgdjup | 36 bit |
| HDCP | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| HDMI-version | 1.3 |
| DisplayPort-version | 1.1a |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| HDCP-version | 1.3 |
| Ljudkanaler som stöds | 7.1 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 5,5 mm |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 420 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332242584 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |