Offer details
Description
Tripp Lite P134-000-VGA-V2. Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: VGA. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Dataöverföringshastighet | 17,28 Gbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 38,1 mm |
| Djup | 41,9 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 149,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 250 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 160 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 238,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332187564 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |