Tripp Lite A102-02M ljudkabel 2 m Toslink Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: A102-02M
- EAN: 0999992403954 4923143152145 09 ...3152145 0999994341551 0037332121912 0052778895746 0521227096671 0797709060120 0100177240626 0373321219124 0168141365942 0971475976759 0885417292695 0885417292657 0806291820477 0611101710592 0617407386950 0777786188900more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite A102-02M, Toslink, Hankoppling, Toslink, Hankoppling, 2 m, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Toslink Digital Optical Spdif |
W128428404 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
Description
Tripp Lite A102-02M. Anslutning 1: Toslink, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: Toslink, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Kabellängd: 2 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning 1 | Toslink |
| Anslutning 2 | Toslink |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Övrigt | |
| Antal | 1 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 950 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332121919 |
| Ursprungsland | Kina |