Tripp Lite A102-04M ljudkabel 4 m Toslink Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: A102-04M
- EAN: 0168141365959 0163120545308 00 ...0545308 0037332121929 0971475976766 0100177240619 0172302611496 0611101782025 0628734936824 0999992239416 0373321219292more
Tripp Lite A102-04M, Toslink, Hankoppling, Toslink, Hankoppling, 4 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite A102-04M. Anslutning 1: Toslink, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: Toslink, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Kabellängd: 4 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 4 m |
| Anslutning 1 | Toslink |
| Anslutning 2 | Toslink |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 182,9 mm |
| Höjd | 2,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 182,9 mm |
| Höjd | 2,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 950 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 256,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332121926 |
| Ursprungsland | Kina |