Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Toslink Digital Optical Spdif |
W128428403 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
Description
Tripp Lite A102-01M. Anslutning 1: Toslink, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: Toslink, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Kabellängd: 1 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1 m |
| Anslutning 1 | Toslink |
| Anslutning 2 | Toslink |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332138191 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |