Tripp Lite P312-010 ljudkabel 3,05 m 3,5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P312-010
- EAN: 0373321407224 0777786430801 07 ...6430801 0778888381107 0835769832278 0797864136531 0631058273728 0037332140722 5057454449775more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P312-010, 3,5mm, Hankoppling, 3,5mm, Hankoppling, 3,05 m, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
3.5Mm Mini Stereo Audio Cable |
W128430861 | Register free see stock | ||
Related Products
- KVM-Switchar
- DVI-Kablar
- VGA-Kablar
- Ljudkablar
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- HDMI-Kablar
- Bilddelare
- Displayport-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Bilddelare
-
Category: Bilddelare
Description
Tripp Lite P312-010. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Kabellängd: 3,05 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 440 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 406,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140729 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |