Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite A102-03M. Anslutning 1: Toslink, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: Toslink, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Kabel material: Fiberoptik, Kabellängd: 3 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | Toslink |
| Anslutning 2 | Toslink |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Kabel material | Fiberoptik |
| Jacka material | Nylon / Polyvinylklorid (PVC) |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332138788 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |