Tripp Lite B032-VU2 KVM-switchar Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B032-VU2
- EAN: 0037332200389
Tripp Lite B032-VU2, 2048 x 1536 pixlar, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B032-VU2. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: VGA. Maximal upplösning: 2048 x 1536 pixlar, Antal användare: 1 användare (er). Produktens färg: Svart, Kabellängd: 0,91 m, Maximal kabellängd: 0,91 m. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Bredd: 25,9 mm, Djup: 66 mm, Höjd: 79 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | VGA |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 2 |
| USB-anslutning | USB Type-A |
| Kabellängd | 0,91 m |
| Prestanda | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| Maximal kabellängd | 0,91 m |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,91 m |
| Maximal kabellängd | 0,91 m |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Ursprungsland | Kina |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 25,9 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 79 mm |
| Vikt | 300 g |
| Förpackningens bredd | 167,6 mm |
| Låddjup | 241,3 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 410 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 167,6 mm |
| Låddjup | 241,3 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 410 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Ljud (3ˌ5mm), USB, VGA |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 330,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 487,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 188 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,28 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200386 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |