Tripp Lite B004-DP2UA2-K KVM-switchar Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B004-DP2UA2-K
- EAN: 0037332193179
Tripp Lite B004-DP2UA2-K, 3840 x 2160 pixlar, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B004-DP2UA2-K. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DisplayPort. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar. Produktens färg: Svart. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Bredd: 165,1 mm, Djup: 88,9 mm, Höjd: 45,7 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DisplayPort |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 3 |
| Hörlursutgångar | 3 |
| Likströmsingång | Ja |
| HDCP | Ja |
| Prestanda | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 165,1 mm |
| Djup | 88,9 mm |
| Höjd | 45,7 mm |
| Vikt | 590 g |
| Förpackningens bredd | 170,2 mm |
| Låddjup | 238,8 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 170,2 mm |
| Låddjup | 238,8 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Ljud (3ˌ5mm), DisplayPort, IR, USB |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 327,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 492,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 193 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,85 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332193176 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |