Tripp Lite B020-U16-19-K KVM-switchar Rackmontering Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B020-U16-19-K
- EAN: 0037332150769 0373321507696
Tripp Lite B020-U16-19-K, 1280 x 1024 pixlar, Rackmontering, 29,1 W, 1U, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B020-U16-19-K. Tangentbord anslutningstyp: USB, PS/2, Mus porttyp: USB, PS/2, Video porttyp: VGA. Maximal upplösning: 1280 x 1024 pixlar. Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 1U, Kabellängd: 1,83 m. Displaytyp: LCD. Strömförbrukning (vanlig): 29,1 W
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 16 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB, PS/2 |
| Mus porttyp | USB, PS/2 |
| Video porttyp | VGA |
| Kabellängd | 1,83 m |
| Prestanda | |
| Maximal upplösning | 1280 x 1024 pixlar |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,83 m |
| Rackmontering | Ja |
| Certifiering | UL, cUL, CE, FCC |
| Rackkapacitet | 1U |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Display | |
| Inbyggd display | Ja |
| Displaytyp | LCD |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 29,1 W |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 1280 x 1024 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 480,1 mm |
| Djup | 689,1 mm |
| Höjd | 43,9 mm |
| Vikt | 14,1 kg |
| Förpackningens bredd | 830,1 mm |
| Låddjup | 665,5 mm |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 830,1 mm |
| Låddjup | 665,5 mm |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19,8 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | PS/2, USB |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL, cUL, CE, FCC |
| Övrigt | |
| Antal anslutningar | 16 |
| Vikt (imperial) | 14,2 kg (31.3 lbs) |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 830,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 665,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 130 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |