Tripp Lite B040-016-19 rack 48,3 cm (19") 1366 x 768 pixlar Galvaniserat stål
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B040-016-19
- EAN: 0999992531008 0373321403196 00 ...1403196 0037332140319 0191120033198 0617407431445 0763615807333 1320010367092 0163120561995more
Tripp Lite B040-016-19, 48,3 cm (19"), 1366 x 768 pixlar, LCD, PS/2; USB; VGA, VGA, UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, TUV (UL), CTUV, CE, FCC,...
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B040-016-19. Skärm diagonal: 48,3 cm (19"), Upplösning: 1366 x 768 pixlar, Displaytyp: LCD. Gränssnitt: PS/2; USB; VGA, Video porttyp: VGA. Certifiering: UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, TUV (UL), CTUV, CE, FCC,.... Strömförbrukning (vanlig): 30 W, Strömförbrukning i vänteläge: 5 W, AC-adapter, inspänning: 120/230 V. Bredd: 449,3 mm, Höjd: 43,4 mm, Djup: 722,4 mm
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Displaytyp | LCD |
| Skärm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Upplösning | 1366 x 768 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| Formfaktor | 1U |
| Material | Galvaniserat stål |
| KVM-switch portar kvantitet | 16 |
| Inbyggd KVM-switch | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Anslutningar | |
| Video porttyp | VGA |
| Gränssnitt | PS/2; USB; VGA |
| Externa anslutningar | 16 x HD15F USB |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 30 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 5 W |
| AC-adapter, inspänning | 120/230 V |
| AC-adapter, frekvens | 50/60 hz |
| Ingående ström | 1.4/0.8 A |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, TUV (UL), CTUV, CE, FCC, NOM |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 449,3 mm |
| Höjd | 43,4 mm |
| Djup | 722,4 mm |
| Vikt | 14,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 591,8 mm |
| Låddjup | 825 mm |
| Höjd | 154,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 18,5 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 591,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 825 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 154,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |