Tripp Lite B070-016-19 rack 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixlar Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B070-016-19
- EAN: 0163120562190 0115971048989 00 ...1048989 0037332137883 0806291838304 0373321378838more
Tripp Lite B070-016-19, 48,3 cm (19"), 1280 x 1024 pixlar, LCD, VGA, USB, PS/2, UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, 100 - 240 V
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B070-016-19. Skärm diagonal: 48,3 cm (19"), Upplösning: 1280 x 1024 pixlar, Displaytyp: LCD. Gränssnitt: VGA, USB, PS/2. Certifiering: UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1. AC-adapter, inspänning: 100 - 240 V, AC-adapter, frekvens: 50/60 hz. Bredd: 449,3 mm, Höjd: 43,4 mm, Djup: 722,4 mm
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Displaytyp | LCD |
| Skärm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Upplösning | 1280 x 1024 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| Relativ fuktighet | 0 - 80% |
| Omgivningstemperatur vid drift | -40 - 158 ° F |
| KVM-switch portar kvantitet | 16 |
| Höjd (i rack) | 1 |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd KVM-switch | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt (imperial) | 16,3 kg (36 lbs) |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Anslutningar | |
| Gränssnitt | VGA, USB, PS/2 |
| Externa anslutningar | 16x RJ-45 |
| Strömtillförsel | |
| AC-adapter, inspänning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, frekvens | 50/60 hz |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 449,3 mm |
| Höjd | 43,4 mm |
| Djup | 722,4 mm |
| Vikt | 14 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 594,4 mm |
| Låddjup | 830,1 mm |
| Höjd | 152,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 18,1 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 594,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 830,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 152,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |