Offer details
Description
Tripp Lite U360-004-MINI. Hub-gränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Faktisk dataöverföringshastighet: 5000 Mbit/s, Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Kina. Strömkälla av typen: USB. Bredd: 88,9 mm, Djup: 57,2 mm, Höjd: 19 mm. Förpackningens bredd: 99,1 mm, Låddjup: 30,5 mm, Höjd: 139,7 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 4 |
| Hub-gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 4 |
| Egenskaper | |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 88,9 mm |
| Djup | 57,2 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Vikt | 70 g |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 30,5 mm |
| Höjd | 139,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 30,5 mm |
| Höjd | 139,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Prestanda | |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Design | |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 309,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 320 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,49 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184723 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |