Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B021-000-19-HD2. Skärm diagonal: 48,3 cm (19"), Upplösning: 1920 x 1080 pixlar, Skärmtyp: LCD. Mus porttyp: USB, Video porttyp: DVI/VGA. Strömförbrukning (vanlig): 30 W, Strömförbrukning i vänteläge: 5 W, AC-adapter, inspänning: 100 - 240 V. Bredd: 477 mm, Höjd: 43,2 mm, Djup: 692,4 mm. Vikt inkl. förpackning: 18 kg, Förpackningens bredd: 591,8 mm, Låddjup: 831,8 mm
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Skärm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skärmtyp | LCD |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| Relativ fuktighet | 20 - 90% |
| Rackkapacitet | 1U |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Anslutningar | |
| Video porttyp | DVI/VGA |
| Mus porttyp | USB |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 30 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 5 W |
| AC-adapter, inspänning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, frekvens | 50/60 hz |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 477 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Djup | 692,4 mm |
| Vikt | 12,6 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 591,8 mm |
| Låddjup | 831,8 mm |
| Höjd | 154,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 18 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | DVI, KVM, VGA |
| Monteringsfästen ingår | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |