Tripp Lite B005-HUA4 KVM-switchar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B005-HUA4
- EAN: 0037332254900
Tripp Lite B005-HUA4, 4096 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, 12,15 W, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B005-HUA4. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: HDMI. HD-typ: 4K Ultra HD, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Videobandbredd: 60 hz. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall, Certifiering: CE, FCC, REACH. Strömkälla: AC, Spänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz. Certifikat för överensstämmelse: RoHS
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 4 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | HDMI |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Antal mikrofoningångar | 6 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Hörlursutgångar | 6 |
| Antal HDMI-portar | 5 |
| Likströmsingång | Ja |
| Antal USB-konsolportar | 2 |
| Konsolportar | 3ˌ5 mm hörlur, 3ˌ5mm mic, HDMI, USB A |
| USB-hubb | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-B-portar | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ A-hubbportar | 2 |
| HDCP | Ja |
| Prestanda | |
| Fördröjning vid autosökning (min) | 5 s |
| Fördröjning vid autosökning (max) | 999 s |
| Dataöverföringshastighet (max) | 5 Gbit/s |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Videobandbredd | 60 hz |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| HDCP | Ja |
| Ljudkanaler | 7.1 |
| Antal displayer som stöds | 4 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Nej |
| Tryckknapp | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Material, hölje | Metall |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Utgångsspänning | 5 V |
| Uteffekt | 3 A |
| Strömkälla | AC |
| Strömförbrukning (vanlig) | 12,15 W |
| Extern strömadapter | Ja |
| Kompatibla nätkontaktstyper | AU, EU, UK, US |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Videobandbredd | 60 hz |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| USB-hubb | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 243,1 mm |
| Djup | 74,9 mm |
| Höjd | 25,9 mm |
| Vikt | 500 g |
| Förpackningens bredd | 279,9 mm |
| Låddjup | 200,4 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 279,9 mm |
| Låddjup | 200,4 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 340,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 300 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 199,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332254907 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |