Tripp Lite B020-U08-19-K rack 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pixlar Svart 1U
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B020-U08-19-K
- EAN: 5054533340299 0640206586160 00 ...6586160 0037332150776 0373321507764 5054484340294more
Tripp Lite B020-U08-19-K, 48,3 cm (19"), 1280 x 1024 pixlar, LCD, PS2, VGA, UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, UL, cUL, CE, FCC
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B020-U08-19-K. Skärm diagonal: 48,3 cm (19"), Upplösning: 1280 x 1024 pixlar, Displaytyp: LCD. Gränssnitt: PS2, Video porttyp: VGA. Certifiering: UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, UL, cUL, CE, FCC. Strömförbrukning (vanlig): 29,1 W, AC-adapter, inspänning: 100 - 240 V, AC-adapter, frekvens: 60 hz. Produktstorlek (BxDxH): 431 x 685 x 44 mm
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Displaytyp | LCD |
| Skärm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Upplösning | 1280 x 1024 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| Rackmontering | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| KVM-switch portar kvantitet | 8 |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd KVM-switch | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt (imperial) | 13,9 kg (30.6 lbs) |
| Anslutningar | |
| Video porttyp | VGA |
| Gränssnitt | PS2 |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 29,1 W |
| AC-adapter, inspänning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, frekvens | 60 hz |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC Part 15 Class A, CE, IEC 60950-1, UL, cUL, CE, FCC |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 431 x 685 x 44 mm |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 482,6 mm |
| Höjd | 43,9 mm |
| Djup | 689,1 mm |
| Vikt | 13,4 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 830,1 mm |
| Låddjup | 665,5 mm |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19,5 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | PS/2, USB |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 830,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 665,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 130 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |