Tripp Lite B032-HUA2 KVM-switchar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B032-HUA2
- EAN: 4015082903589 0037332200396
Tripp Lite B032-HUA2, 1920 x 1200 pixlar, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B032-HUA2. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: HDMI. Maximal upplösning: 1920 x 1200 pixlar, Antal användare: 1 användare (er). Produktens färg: Svart, Kabellängd: 1,2 m, Certifiering: CE, FCC,REACH. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 170,2 mm, Låddjup: 238,8 mm, Höjd: 61 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | HDMI |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| USB-anslutning | USB Type-A |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| HDCP | Ja |
| Prestanda | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| HDCP | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Snabbknappar | Ja |
| Certifiering | CE, FCC,REACH |
| Ursprungsland | Kina |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 170,2 mm |
| Låddjup | 238,8 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC,REACH |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 170,2 mm |
| Låddjup | 238,8 mm |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 327,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 487,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 198,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,99 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200393 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |