Tripp Lite U436-06N-GB-C nätverkskort/adapters
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: U436-06N-GB-C
- EAN: 0037332209221
Tripp Lite U436-06N-GB-C, Svart, Vietnam, CE, FCC, REACH, 0 - 45 ° C, -10 - 70 ° C, 50 g
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite U436-06N-GB-C. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Vietnam, Certifiering: CE, FCC, REACH. Vikt: 50 g. Förpackningens bredd: 99,1 mm, Låddjup: 121,9 mm, Höjd: 20,3 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 111,8 mm, Ytterförpackningens längd: 254 mm. Dataöverföringshastighet: 1, 5, Kabellängd: 1 m, Kommunikationsstandarder: IEEE 802.11az, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Design | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332209228 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 121,9 mm |
| Höjd | 20,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 121,9 mm |
| Höjd | 20,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 590 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 111,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 121,9 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Övrigt | |
| Dataöverföringshastighet | 1, 5 |
| Kabellängd | 1 m |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.11az, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |