Tripp Lite B021-000-19 rack 48,3 cm (19") 1024 x 768 pixlar
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B021-000-19
- EAN: 0617407431360 0763615807265 00 ...5807265 0037332152657 5054533278158 0734911165007 0715620143319 0037332138903 0804891028620 0999992332018 0373321389032 0777786921668 0163120562589 0999993756974 5054484278153 5054629959633 0373321526574more
Tripp Lite B021-000-19, 48,3 cm (19"), 1024 x 768 pixlar, LCD, 482,6 x 599,4 x 43,1 mm, 449,3 mm, 43,4 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B021-000-19. Skärm diagonal: 48,3 cm (19"), Upplösning: 1024 x 768 pixlar, Displaytyp: LCD. Produktstorlek (BxDxH): 482,6 x 599,4 x 43,1 mm. Bredd: 449,3 mm, Höjd: 43,4 mm, Djup: 722,4 mm. Vikt inkl. förpackning: 17,6 kg, Förpackningens bredd: 602 mm, Låddjup: 825,5 mm. Ytterförpackningens bredd: 602 mm, Ytterförpackningens längd: 825,5 mm, Ytterförpackningens höjd: 152,4 mm
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Displaytyp | LCD |
| Skärm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Upplösning | 1024 x 768 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| Höjd (i rack) | 1 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt (imperial) | 12,2 kg (27 lbs) |
| Anslutningar | |
| Externa anslutningar | HD15 (Female) |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 482,6 x 599,4 x 43,1 mm |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 449,3 mm |
| Höjd | 43,4 mm |
| Djup | 722,4 mm |
| Vikt | 14 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 602 mm |
| Låddjup | 825,5 mm |
| Höjd | 152,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,6 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 602 mm |
| Ytterförpackningens längd | 825,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 152,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |