Tripp Lite B024-DPU08 KVM-switchar Rackmontering Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B024-DPU08
- EAN: 10037332263725 0037332263728
Tripp Lite B024-DPU08, 4096 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, Rackmontering, 18,44 W, 1U, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B024-DPU08. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DisplayPort. HD-typ: 4K Ultra HD, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar. Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 1U, Material, hölje: Metall. Spänning: 100 - 250 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Ingående ström: 1.2 A. Certifikat för överensstämmelse: CE, REACH, RoHS, WEEE
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 8 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DisplayPort |
| Ljudanslutningar | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Antal Displayportar | 9 |
| Hörlursutgångar | 10 |
| Antal USB-konsolportar | 2 |
| Konsolportar | 3ˌ5 mm hörlur, DisplayPort, USB A |
| USB-hubb | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-B-portar | 8 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ A-hubbportar | 2 |
| HDCP | Ja |
| Prestanda | |
| Firmware kan uppgraderas | Ja |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Seriekoppling (daisy chain) | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Ja |
| Tryckknapp | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Material, hölje | Metall |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ingående ström | 1.2 A |
| Utgångsspänning | 12 V |
| Uteffekt | 3,33 A |
| Strömförbrukning (vanlig) | 18,44 W |
| Extern strömadapter | Ja |
| Spänning | 100 - 250 V |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| USB-hubb | Ja |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 214,3 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 432,4 mm |
| Vikt | 3,11 kg |
| Förpackningens bredd | 499,1 mm |
| Låddjup | 324,1 mm |
| Förpackningens höjd | 133,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,79 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 499,1 mm |
| Låddjup | 324,1 mm |
| Förpackningens höjd | 133,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,79 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Ljud (3ˌ5mm), DisplayPort, USB typ A till USB typ B |
| Fötter i gummi | Ja |
| Rackmonteringssats | Ja |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 515 mm |
| Ytterförpackningens längd | 328 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 155 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263725 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |