Tripp Lite B004-VUA2-K-R KVM-switchar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B004-VUA2-K-R
- EAN: 0163120272099 0037332140043 00 ...2140043 0071030510111 0804993671618 0373321400430 0778890616471 0163120562619 0642125218986 0786523395006 1320010276158 0853585446714more
Tripp Lite B004-VUA2-K-R, 2048 x 1536 pixlar, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B004-VUA2-K-R. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: VGA. Maximal upplösning: 2048 x 1536 pixlar. Produktens färg: Svart, Kabellängd: 1,8 m, Certifiering: FCC, CE. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 100 g
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | VGA |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 4 |
| Antal mikrofoningångar | 3 |
| Hörlursutgångar | 3 |
| Konsolportar | 3ˌ5 mm hörlur, 3ˌ5mm mic |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Prestanda | |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Certifiering | FCC, CE |
| Ursprungsland | Kina |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 200,7 mm |
| Låddjup | 198,1 mm |
| Förpackningens höjd | 76,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 200,7 mm |
| Låddjup | 198,1 mm |
| Förpackningens höjd | 76,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Ljud (3ˌ5mm), USB |
| Bruksanvisning | Ja |
| Drivrutiner medföljer | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | FCC, CE |
| Övrigt | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Externa anslutningar | HD15 x1 USB A x2 3.5mm x2 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 215,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332140047 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |