Tripp Lite B032-VU1 KVM-förlängare Transmitter
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B032-VU1
- EAN: 0037332201225
Tripp Lite B032-VU1, Transmitter, 1920 x 1200 pixlar, Svart, Blå, TAA, VGA, USB
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B032-VU1. Modell: Transmitter, Maximal digital upplösning: 1920 x 1200 pixlar, Produktens färg: Svart, Blå. Porttyp för videosändare: VGA, Porttyp för lokal mus-/tangentbordssändare: USB. Förpackningens bredd: 127 mm, Låddjup: 124,5 mm, Höjd: 43,2 mm. Kabel inkluderad: USB. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 271,8 mm, Ytterförpackningens längd: 256,5 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Transmitter |
| Maximal digital upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Produktens färg | Svart, Blå |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Enkel installation | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | TAA |
| Transmitter | |
| Porttyp för videosändare | VGA |
| Porttyp för lokal mus-/tangentbordssändare | USB |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 124,5 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Kabel inkluderad | USB |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | USB |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332201222 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Vikt | 140 g |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterförpackningens bredd | 271,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 256,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 226,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332201222 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |