Tripp Lite U360-004-IND gränssnittshubbar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B 5000 Mbit/s Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U360-004-IND
- EAN: 0037332186317
Tripp Lite U360-004-IND, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, Svart, Metall, Malaysia
Offer details
Description
Tripp Lite U360-004-IND. Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B, Hub-gränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Faktisk dataöverföringshastighet: 5000 Mbit/s, Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall. Strömkälla av typen: AC. Bredd: 142,2 mm, Djup: 63,5 mm, Höjd: 25,4 mm. Förpackningens bredd: 111,8 mm, Låddjup: 188 mm, Höjd: 66 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Antal anslutningar | 3 |
| Hub-gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Egenskaper | |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Överspänningsskydd | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Material, hölje | Metall |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | AC |
| Prestanda | |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Överspänningsskydd | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 142,2 mm |
| Djup | 63,5 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt | 330 g |
| Förpackningens bredd | 111,8 mm |
| Låddjup | 188 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 111,8 mm |
| Låddjup | 188 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Kopplingsplint ingår | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Design | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produktens färg | Svart |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 365,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 386,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 137,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,85 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186314 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |