Tripp Lite B020-U08-19-IP rack 48,3 cm (19") Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B020-U08-19-IP
- EAN: 0373321528868 0999992530919 07 ...2530919 0763109107253 0080850233872 0191120094052 0037332152886more
Tripp Lite B020-U08-19-IP, 48,3 cm (19"), LCD, PS2, UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC 15 A, CE, IEC 60950-1, UL, cUL, CE, FCC, 100 - 250 V, 50 hz
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B020-U08-19-IP. Skärm diagonal: 48,3 cm (19"), Displaytyp: LCD. Gränssnitt: PS2. Certifiering: UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC 15 A, CE, IEC 60950-1, UL, cUL, CE, FCC. AC-adapter, inspänning: 100 - 250 V, AC-adapter, frekvens: 50 hz. Bredd: 480,1 mm, Höjd: 43,9 mm, Djup: 689,1 mm
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Displaytyp | LCD |
| Skärm diagonal | 48,3 cm (19") |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| KVM-switch portar kvantitet | 8 |
| Höjd (i rack) | 1 |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd KVM-switch | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt (imperial) | 14,1 kg (31 lbs) |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 00037332152886 |
| Anslutningar | |
| Gränssnitt | PS2 |
| Strömtillförsel | |
| AC-adapter, inspänning | 100 - 250 V |
| AC-adapter, frekvens | 50 hz |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL 60950-1 (USA), CAN/CSA (Canada), FCC 15 A, CE, IEC 60950-1, UL, cUL, CE, FCC |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 480,1 mm |
| Höjd | 43,9 mm |
| Djup | 689,1 mm |
| Vikt | 13,4 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 665 mm |
| Låddjup | 830,1 mm |
| Förpackningens höjd | 130,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 18 kg |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 825,5 x 662,94 x 127 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 665 mm |
| Ytterförpackningens längd | 830,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 130 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |