Tripp Lite P137-06N-VGA videokabeladapter Mini DisplayPort VGA (D-Sub) + 3.5mm Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P137-06N-VGA
- EAN: 0037332158901 0021111581219 08 ...1581219 0803983010505 0617407346480 0373321589012 5057454765615more
Tripp Lite P137-06N-VGA, Mini DisplayPort, VGA (D-Sub) + 3.5mm, Hankoppling, Honkoppling, 1920 x 1200 pixlar, Vit
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P137-06N-VGA. Anslutning 1: Mini DisplayPort, Anslutning 2: VGA (D-Sub) + 3.5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 50 g, Bredd: 45,7 mm, Djup: 86,4 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Vit |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Bredd | 45,7 mm |
| Djup | 86,4 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 300 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332158908 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |