Tripp Lite P137-06N-DVI videokabeladapter 0,15 m Mini Displayport VGA + HDMI + DVI Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P137-06N-DVI
- EAN: 0763615943093 0373321588886 00 ...1588886 0021111581202 0037332158888 0151903475591more
Tripp Lite P137-06N-DVI, 0,15 m, Mini Displayport, VGA + HDMI + DVI, Hankoppling, Honkoppling, Rak
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P137-06N-DVI. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: Mini Displayport, Anslutning 2: VGA + HDMI + DVI. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 406,4 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 457,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | Mini Displayport |
| Anslutning 2 | VGA + HDMI + DVI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Vit |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Färgdjup | 36 bit |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 400 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332158885 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |