Tripp Lite P137-06N-HV-V2W videokabeladapter 0,2 m Mini-DisplayPort HDMI/VGA Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P137-06N-HV-V2W
- EAN: 0037332193223 5057454720539
Tripp Lite P137-06N-HV-V2W, 0,2 m, Mini-DisplayPort, HDMI/VGA, Hankoppling, Honkoppling, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P137-06N-HV-V2W. Kabellängd: 0,2 m, Anslutning 1: Mini-DisplayPort, Anslutning 2: HDMI/VGA. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 119,9 mm, Låddjup: 100,1 mm, Höjd: 19,8 mm. Ytterförpackningens bredd: 255 mm, Ytterförpackningens längd: 119,9 mm, Ytterförpackningens höjd: 114,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,2 m |
| Anslutning 1 | Mini-DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI/VGA |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Vit |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Färgdjup | 36 bit |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 19,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 19,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 255 mm |
| Ytterförpackningens längd | 119,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 114,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 600 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332193220 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |