Offer details
Description
Tripp Lite P502-010. Kabellängd: 3,05 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 360 g. Förpackningens bredd: 254 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 203,2 mm. Höjd: 203,2 mm, Bredd: 254 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 360 g |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 203,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 360 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 203,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 360 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 254 mm |
| Höjd | 203,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332146936 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,76 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 406,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332146936 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |