Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P316-06N. Anslutning 1: 2 x RCA, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Kabellängd: 0,15 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | 2 x RCA |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332183993 |
| Ursprungsland | Kina |