Tripp Lite P318-06N-MFF ljudkabel 0,1524 m 3,5mm 2x3.5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P318-06N-MFF
- EAN: 0373321840472 0037332184047
Tripp Lite P318-06N-MFF, 3,5mm, Hankoppling, 2x3.5mm, Honkoppling, 0,1524 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P318-06N-MFF. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 2x3.5mm, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Kabellängd: 0,1524 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,1524 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 2x3.5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184044 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |