Tripp Lite N206-KJ01-IND keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N206-KJ01-IND
- EAN: 0037332206190
Tripp Lite N206-KJ01-IND, Platt, Svart, RJ-45, Hankoppling, Cat5, Cat5e, Cat6, 114,3 mm
Offer details
Description
Tripp Lite N206-KJ01-IND. Konstruktion: Platt, Produktens färg: Svart, Anslutning 1: RJ-45. Bredd: 114,3 mm, Djup: 152,4 mm, Höjd: 12,7 mm. Förpackningens bredd: 114,3 mm, Låddjup: 152,4 mm, Höjd: 12,7 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 144,8 mm, Ytterförpackningens längd: 144,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Konstruktion | Platt |
| Produktens färg | Svart |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114,3 mm |
| Djup | 152,4 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 114,3 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Förpackningens höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 144,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 144,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 12,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 450 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206197 |
| Ursprungsland | Taiwan |