Tripp Lite N238-001-YW keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-001-YW
- EAN: 0037332153586 0373321535866
Tripp Lite N238-001-YW, Gul, TAA, 6,4 mm, 12,7 mm, 6,4 mm, 10 g
Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-YW. Produktens färg: Gul, Certifiering: TAA. Förpackningens bredd: 6,4 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 6,4 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 132,1 mm, Ytterförpackningens längd: 297,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gul |
| Certifiering | TAA |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 6,4 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 132,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 297,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 730 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332153583 |
| Ursprungsland | Taiwan |