Tripp Lite N254-024 patchpaneler 1U
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N254-024
- EAN: 0151903068564 0037332131041 07 ...2131041 0763615934213 1320010368662 0191120051673 0168141526787 0373321310418 5057103001798 0163120571437 0806291827278more
Tripp Lite N254-024, RJ-45, Svart, Stål, Stativmontering, 1U, RoHS
Offer details
Description
Tripp Lite N254-024. Anslutning: RJ-45. Produktens färg: Svart, Material: Stål, Montage: Stativmontering. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: TAA. Bredd: 482,6 mm, Höjd: 43,2 mm, Djup: 31,8 mm. Förpackningens bredd: 500,4 mm, Paketlängd: 11,7 cm, Låddjup: 116,8 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 24 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 482,6 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Djup | 31,8 mm |
| Vikt | 430 g |
| Paketlängd | 11,7 cm |
| Förpackningens bredd | 500,4 mm |
| Höjd | 69,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
| Förpackning | |
| Låddjup | 116,8 mm |
| Paketlängd | 11,7 cm |
| Förpackningens bredd | 500,4 mm |
| Höjd | 69,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,99 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 530,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332131045 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |