Tripp Lite N235-001-SH-6A kabelkontakter RJ45 (FEMALE) Metallisk, Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N235-001-SH-6A
- EAN: 0037332189943
Tripp Lite N235-001-SH-6A, RJ45 (FEMALE), Metallisk, Silver, Cat6a, Guld, TAA, -10 - 60 ° C
Offer details
Description
Tripp Lite N235-001-SH-6A. Anslutning: RJ45 (FEMALE), Produktens färg: Metallisk, Silver, Kabel standard: Cat6a. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 134,6 mm, Ytterförpackningens längd: 76,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning | RJ45 (FEMALE) |
| Skärmad kontakt | Ja |
| Kabel standard | Cat6a |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Metallisk, Silver |
| Certifiering | TAA |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifiering | TAA |
| Förpackning | |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Höjd | 127 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Anslutning | RJ45 (FEMALE) |
| Skärmad kontakt | Ja |
| Kabel standard | Cat6a |
| Antal anslutningar | 2 |
| Gränssnittstyp | RJ45 (FEMALE) |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189940 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Färg | |
| Produktens färg | Metallisk, Silver |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 750 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189940 |